Encounter

Uzman öğretmenler ile gerçekleştirilen uygulamalı pratik dersleridir. Kendi seviyenizde en fazla 5 kişiden oluşan bu sınıflarda İnteraktif Dersleri ve Dijital Kitap çalışmalarınızı pratik ederek bol bol İngilizce konuşma fırsatı bulursunuz. 

İnteraktif Dersler

Seviyenize göre hazırlanmış Hollywood tarzı TV dizisi olarak tasarlanmıştır. Hayatın içinden hikayeleri, eğlenceli ve ilgi çekici karakterleri ile öğrenme motivasyonunuzu her zaman yüksek tutar, eğlenerek öğrenmenizi sağlar. 

 

Tamamlayıcı Dersler

Sosyal Kulüpler, Tamamlayıcı Dersler, Sohbet Saatleri ve Online Global Topluluğumuzu ifade eder. İngilizce konuşma becerinizi zenginleştirmek, bulunduğunuz her ortamda özgüvenli ve akıcı biçimde konuşmanızı sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Wall Street English Neden Farklı?

  • Esnek Program
  • Kişiye Özel İlgi
  • Sadece İngilizce Konuşulan Ortam
  • Sonuç Garantisi
  • Uluslararası Standartlar

Esnek Öğretim Programı
Esnek saatlere dayalı bir metotla çalışılıyor olması benim açımdan çok iyi. Böylelikle zamanımı ayarlayabiliyorum. Şu ana kadar öğrendiklerim bana çok yararlı odu. Eğitmenleriniz iyi ve kaliteli. Kurumunuzu tercih ettiğim için memnunum.
Gökhan
Wall Street English
Taksim - 20.12.2018
Sosyal Ortamda İngilizce
Görüşmeye geldikten sonra diğer kurslardan farklı daha bireysel bir sistemi olduğunu ve bana gerçekten bir dil kazandıracağını hissettim. 3 aydır kursa geliyorum ve İngilizce konuşabiliyorum. Dil öğrenmek için yurt dışına gitmek  yerine Wall Street English'e gelebilirsiniz :)
Yağmur
Wall Street English
Erenköy - 14.12.2018
Sıcak ve Gerçekten İlgili
Güleryüzlü, sıcak ve gerçekten ilgili personeli ve samimi ortamıyla çok sevdiğimiz kurs merkezi... İngilizceyi öğretme biçimleri, eğitim sistemleri alışılmıştan uzak ve bana kalırsa gerçekten başarılı, eğer emek harcarsanız karşılığını almamanız imkansız. 
Tuğba
Wall Street English
Kızılay - 28.12.2018