Herkes İngilizce Öğretebilir, Wall Street English Konuşturur!


Wall Street English Neden Farklı?

  • Günlük hayat temponuza  uyum sağlayabilen esnek gün ve saatlerde çalışma imkanı sunarız.
  • Uzman öğretmenlerimiz sizinle bire bir ilgilenir, gelişiminizi adım adım takip ederiz.

  • Şubelerimizde sadece İngilizce konuşulan bir ortamda eğitim alırsınız.

  • Düzenli katılımınız halinde hedeflediğiniz seviyeye geleceğinizi en baştan garanti ederiz. 

  • Eğitim programımız Avrupa Birliği Dil Standartları (CEFR) ile uyumludur. Uluslararası standartlarda karşılığı olan bir eğitim alırsınız

İnteraktif Dersler

Seviyenize göre hazırlanmış TV dizisi  tadındaki interaktif derslerdir. Bu eğlenceli dersleri dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman, tüm mobil cihazlar üzerinden yapabilirsiniz. Tıpkı dizi seyreder gibi bir motivasyonla ve hayatın içinden hikayelerle duyarak, tekrar ederek, çeşitli interaktif alıştırmalar yaparak hem eğlenir, hem öğrenirsiniz. 

 Uzman Öğretmenlerle Pratik Dersleri

Uzman öğretmenlerimiz  ile yüz yüze gerçekleştireceğiniz uygulamalı pratik dersleridir. Kendi seviyenizde en fazla 5 kişiden oluşan küçük sınıflarda gerçekleştirilir.  İnteraktif derslerde işlediğiniz üniteyi öğretmenlerinizle pratik ederek bol bol İngilizce konuşma fırsatı bulursunuz. 

Tamamlayıcı Konuşma Dersleri

Sosyal Kulüpler, Tamamlayıcı Dersler, Sohbet Saatleri ve Online Global Topluluğumuzu ifade eder. İngilizce konuşma becerinizi zenginleştirmek, bulunduğunuz her ortamda özgüvenli ve akıcı biçimde konuşmanızı sağlamak üzere tasarlanmış konuşma dersleridir. 

Esnek Öğretim Programı
Esnek saatlere dayalı bir metotla çalışılıyor olması benim açımdan çok iyi. Böylelikle zamanımı ayarlayabiliyorum. Şu ana kadar öğrendiklerim bana çok yararlı odu. Eğitmenleriniz iyi ve kaliteli. Kurumunuzu tercih ettiğim için çok memnunum.
Gökhan
Wall Street English
Taksim 
Sosyal Ortamda İngilizce
Görüşmeye geldikten sonra diğer kurslardan farklı daha bireysel bir sistemi olduğunu ve bana gerçekten bir dil kazandıracağını hissettim. 3 aydır kursa geliyorum ve İngilizce konuşabiliyorum. Dil öğrenmek için yurt dışına gitmek  yerine Wall Street English'e gelebilirsiniz :)
Yağmur
Wall Street English
Erenköy 
Sıcak ve Gerçekten İlgili
Güleryüzlü, sıcak ve gerçekten ilgili personeli ve samimi ortamıyla çok sevdiğimiz kurs merkezi... İngilizceyi öğretme biçimleri, eğitim sistemleri alışılmıştan uzak ve bana kalırsa gerçekten başarılı, eğer emek harcarsanız karşılığını almamanız imkansız. 
Tuğba
Wall Street English
Kızılay