Hep daha ileri gitmek isteyenler için

Detaylı Bilgi İçin Formu Doldurun 

Eylül ayına özel 20% indirim fırsatı

İster kariyeriniz için,  ister öğrencilik hayatınız için olsun İngilizce öğrenmek istiyorsanız ilk adımı Wall Street English ile atmanın şimdi tam vakti. Eylül ayı boyunca yapılan kayıtlarda yılın en büyük indirimini kaçırmayın. 

Son gün 30 Eylül!

 

Sonuç garantili metot

Ödüllü online platformumuz ile yüz yüze derslerin harmanlanarak sunulduğu başarısı tüm dünyada, binlerce öğrenci ile kanıtlanmış metot. 

TV dizisi tadında online dersler, deneyimli yabancı öğretmenlerimizle az kişilik gruplar halinde konuşma dersleri. Hedeflediğiniz İngilizce seviyesine geleceğinizi en baştan garanti ediyoruz. 

2021-global-september-lp-method
2021-global-september-lp-flexible

Kişiselleştirilmiş eğitim programı

Sadece sizin ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış esnek bir plan. Klasik kursların aksine sınıf açılmasını beklemek ya da ders kaçırmak yok. Size en uygun saatlerde çalışabileceğiniz program. 

Kişisel İngilizce Koçunuzla sizi her adımda destekliyoruz. İster başlangıç isterseniz ileri seviyede olun İngilizce öğrenme hedeflerinizde hep 'daha ileri'  gitmenizi sağlıyoruz. 

İster online ister yüz yüze 

50 yıldır tüm dünyada yalnızca İngilizce öğretiyoruz. Sizi ilk günden itibaren sadece İngilizce konuşulan bir ortam bekliyor. Üstelik dilediğiniz zaman online, dilediğiniz zaman yüz yüze olarak eğitiminize devam edebiliyorsunuz. 

Günlük programınıza göre evden çalışmayı ya da şubenizde yüz yüze eğitim almayı tercih edebilirsiniz. Tamamen öğrenci odaklı bu benzersiz deneyim sadece Wall Street English'te... 

2021-global-september-lp-immersive

Wall Street English ile İngilizce öğrenirken  hedefiniz hep 'daha ileri' gitmek olacak

Hemen Randevu Alın

Birlikte 'daha ileri' ulaştığımız öğrencilerimiz

"Öğretmenler çok  yardımsever ve güler yüzlü. Konuşurken heyecan yaşıyorsanız gelin görün derim. Gerçekten konuşma korkusunu ben yendiysem herkes yener diye düşünüyorum."

Wall Street English Öğrencisi Kübra A.
Ankara Kızılay

“1 senedir eğitim alıyorum daha önce başlangıç seviyesinde İngilizcem vardı. Eğitim aldıkça ilerlediğimi fark ediyordum fakat arkadaşlarımla yazın yurt dışına gittiğim zaman 1 senenin bana neler kattığını çok iyi anladım. İngilizcenizi ilerletmek akıcı bir şekilde konuşmak istiyorsanız bu eğitimi almalısınız.”

Wall Street English Öğrencisi Umut Ö.
İstanbul Şişli

"İçeriye girdiğim ilk anda  İngilizce öğrenebileceğimi düşündüğüm bir yer. Sürekli İngilizce konuşulması gerçekten fark yaratıyor. Alışılmışın dışında bir eğitim modeli sunuluyor"

Wall Street English Öğrencisi Ezgi B.
Gaziantep
WSE-Turkey-Sevil-Youtube
 

Bizimle nasıl İngilizce öğreneceksiniz? 

Detaylı Bilgi için Formu Doldurun

+ 420

Şube

 

+3 Milyon

Öğrenci

 

28

Ülke