İndirimli Yaz Paketleri için Formu Doldurun!

Yoğun Yaz Programı Nedir?

Yaz aylarını daha verimli değerlendirmek ve İngilizce seviyesini hızla ilerletmek isteyenler için hazırladığımız yoğun bir İngilizce kursu programıdır. Bu özel program; dijital çalışmalar, yabancı öğretmenlerle bire bir pratik dersleri ve akıcı  konuşma derslerini kapsar. İster online, ister yüz yüze isterseniz de hibrit olarak katılacağınız derslerle size %100 İngilizce konuşulan bir ortamda İngilizcenizi hızla geliştirme olanağı sunar. 

Yoğun Dijital İnteraktif Çalışmalar 

Kendi hızınızda ilerleyebileceğiniz TV dizisi tadındaki interaktif dersler,  dijital kitaplar ile okuma ve yazma çalışmaları. 

2021-global-summer-lp-1-study-1
2021-global-summer-lp-2-people-1

Yabancı Öğretmenlerle Konuşma Dersleri

Az kişilik sınıflarda, sertifikalı yabancı öğretmenlerimizle ister online ister yüz yüze gerçekleştireceğiniz pratik konuşma dersleri. 

Akıcı Konuşma Grupları

Sizinle aynı seviyedeki öğrencilerle gerçekleştireceğiniz, akıcı konuşma becerilerinizi geliştirecek, günlük hayattaki konulardan hazırlanmış eğlenceli konuşma dersleri. 

 
2021-global-summer-lp-3-activities-1

Bu yaz İngilizce öğrenmek istiyorsanız hemen harekete geçin!

İndirimli yaz paketlerimiz sadece yaz aylarında geçerli ve kontenjanla sınırlıdır. 

Eğitim Danışmanlarımızdan ücretsiz danışmanlık almak ve yerinizi ayırtmak için formu doldurun sizi arayalım.

Neden Wall Street English?


+ 3 milyon mezun 

1972'den bu yana 30 ülkede 450 şubemizle 3 milyondan fazla kişiye başarıyla İngilizce öğreterek gelecek planlarını gerçekleştirmelerine yardımcı olduk. Siz de onlardan biri olabilirsiniz!

 

Kanıtlanmış Metot

Sertifikalı öğretmenlerimiz eşliğinde yapacağınız dersler ve bireysel olarak yapacağınız online çalışmaları harmanlayan Blended Metodumuz, dünyanın 30'dan fazla ülkesinde kullanılan başarısı kanıtlanmış bir öğrenme metodudur.  

 

%100 Öğrenme Garantisi

Gelişiminizi her adımda ölçümleyen sistemimiz sayesinde hedeflediğiniz İngilizce seviyesine geleceğinizi  garanti  eder, eğitiminize başlarken bunu size bir garanti belgesi olarak sunarız. 

Şimdi yerinizi ayırtın!

 Real reviews from real students